Katastroficzny występ polskiej reprezentacji na początek eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - porażka z czeską drużyną!

Katastroficzny występ polskiej reprezentacji na początek eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - porażka z czeską drużyną!

Porażka kadry polskiej z czeską drużyną na starcie zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu drużyny Polski nie były zbytnio udane. Nasi reprezentanci rzecz jasna zdołali awansować do pucharowej fazy, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Futbolowi sympatycy z Polski zgodnie uważali, iż zmiana na stanowisku trenera jest konieczna. I między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie umowy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym selekcjonerem polskiej narodowej drużyny został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym przeciwnikiem była kadra Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby wygrać.

Nastroje w naszej kadrze Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były fantastyczne, jednakże weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Narodowa kadra Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole już po trzech minutach starcia. To był wielki szok zarówno dla graczy, jak i sympatyków zebranych na stadionie w Pradze. Od początku meczu gracze kadry Czech prezentowali się o wiele lepiej od polskich zawodników i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej połowie to się odmieni. Polska kadra grała trochę lepiej w drugiej odsłonie starcia, jednak to gracze z Czech strzelili bramkę numer 3. Kuchta był zdobywcą bramki numer 3 w 64. minucie tego meczu. Gracze zespołu narodowego Polski udało im się zdobyć wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem meczu. Trzeba podkreślić to, że ten pojedynek w wykonaniu polskiej drużyny był fatalny. Trener z Portugalii Fernando Santos bez cienia wątpliwości nie w ten sposób debiut w polskim zespole. W drugim spotkaniu eliminacji kadra Polska mierzyć się będzie z albańską reprezentacją. Bez cienia wątpliwości w tym meczu kadra narodowa Polski musi zdobyć trzy punkty.

Chmura tagów

Zostaw komentarz

Brak kometarzy